Sony Xperia Z5 Premium

Komplet CZ / SK jazyk

€161,08
Sony Xperia Z5 Premium
Černá
Skladem
€161,08

Popis produktu

Xperia Z5 Premium je špičkový a okouzlující smartphone z dílny japonské společnosti Sony. Pozornost upoutá již na první pohled svým vytříbeným designem, který přirozeně vyzdvihuje všechny přednosti tohoto telefonu. Má perfektní displej s absolutně nepřekonatelným rozlišením, snímač otisků prstů pro ochranu vašeho soukromí, ale i speciální baterii s dlouho výdrží, která vás nikdy nenechá ve štychu. Xperia Z5 Premium potěší také svým fotoaparátem, se kterým si vyhrajete. Dokonalé fotografie nadále nebudou pouhou náhodou. Každý snímek pořízený tímto telefonem bude výjimečný, a to i při nočním fotografování.

Design, který má styl

Díky jedinečnému designu tohoto telefonu budete vždy středem pozornosti. Xperia Z5 Premium je dostupná v černém, zlatém a chromovaném provedení se zadní stranou v ohromujícím zrcadlovém vzhledu. S touhle vizáží prostě nejde nezazářit.

Design, který má styl
 
Ostřejší už to být nemůže

Ostřejší už to být nemůže

Zavřete oči a představte si to nejlepší z televizorů Sony, ale ve smartphonu. Tato představa se s Xperií Z5 Premium stává realitou. Tento model totiž oslňuje displejem 4K Ultra HD s úhlopříčkou 5,5“. Co to znamená? Čtyřikrát vyšší rozlišení než Full HD, což je zárukou bezkonkurenční podívané.

 

V jemnosti je síla

Co se displeje týká, je Xperia Z5 Premium převratným smartphonem. Nejen, že přidává další pixely, ale dosahuje i ultravysoké jemnosti, která je v porovnání s ostatními smartphony více než dvojnásobná. Žádný detail vám tedy neunikne.

V jemnosti je síla
 
Převzorkujte fotografie k dokonalosti

Převzorkujte fotografie k dokonalosti

Tento model dokáže nevídané. Umí převzorkovat všechny vaše fotografie i videa do bezkonkurenčního rozlišení 4K, přičemž zanechá i ty nejtitěrnější detaily dokonale ostré.

 

Video se všemi detaily

Při natáčení videa vám nic neunikne. O to se postará již zmiňované 4K rozlišení, které videu propůjčí čtyřikrát více detailů, než jste zvyklí. Přidáte-li k tomu navíc technologie Sony Handycam a Steadyshot pro stabilizaci obrazu, dočkáte se dokonalých záznamů bez jediné chybičky.

Video se všemi detaily
 
Zmrazte okamžiky, které za to stojí

Zmrazte okamžiky, které za to stojí

Chcete si udělat pěknou fotografii z videa? Žádný problém. S Xperií Z5 Premium můžete z libovolného políčka videozáznamu vytáhnout snímek v perfektní kvalitě.

 

Snadné připojení k televizoru

Radost z vašich videí bude o to větší, budete-li je moci sledovat na velké obrazovce televizoru. Připojení je velmi snadné a nabízí řadu možností. Můžete si vybrat mezi připojením přes Wi-Fi, pomocí konektoru MHL, či pomocí technologie DLNA.

Snadné připojení k televizoru
 
Baterie, která vás podrží

Baterie, která vás podrží

Xperia Z5 Premium dostala do vínku převratnou baterii, která při běžném užívání vydrží na jedno nabití i dvoudenní šichtu. Užijete si tak více hudby, volání i zábavy. Tento smartphone podporuje i rychlé nabíjení, se kterým za pouhých 10 minut získáte několik hodin provozu navíc.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: