Asus ZenFone Max Plus M1 ZB570TL Dual SIM + Antibakteriální antivirový gel na ruce 100 ml

 
 
Cena €132,36 bez DPH
€158,83
Kategorie Mobilní telefony
Zvolte variantu
Černá Skladem €158,83
€132,36 bez DPH
   
 

Parametry a popis

Zachyťte svět v celé jeho šíři

Zenfone Max Plus je vybaven pokročilým duálním fotoaparátem, který je určen k tomu, aby vaše mobilní fotografie získaly novou úroveň. Jeho hlavní 16Mpx snímač je vybaven objektivem o světelnosti f/2.0 pro dosažení jasnějších snímků. Druhý 120° širokoúhlý fotoaparát vám umožní lépe zachytit scenérie a postavy v jednom snímku a vytvořit tak lepší fotky krajiny i lepší skupinové fotografie . Přináší také pohodlnější způsob fotografování v uzavřených vnitřních prostorách.

Asus Zenfone Max Plus fotoaparát

120° širokoúhlý fotoaparát má o 200 % větší zorné pole než standardní kamery smartphonů, takže můžete vměstnat více krajiny i přátel na jeden snímek a vytvořit tak lepší fotografie a videa, které zachycují skutečnou atmosféru okamžiku. Při fotografování v interiéru umožňuje širokoúhlý záběr mnohem snadněji získat požadovaný snímek, zejména v omezeném prostoru, kde není možné provést pár kroků zpět, aby se vše vešlo do jediného snímku.

Asus Zenfone Max Plus širokoúhlý fotoaparát

Kamera PixelMaster je vybavena osmi režimy fotografování, které vám pomohou zachytit kouzlo každého okamžiku. Automatický režim se integruje s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) a technologií s nízkou intenzitou osvětlení, která rozšiřuje dynamický rozsah fotoaparátu na čtyřnásobek a zvyšuje jas až o 400 % pro rovnoměrně exponované denní fotografie s detailním stínem a zvýrazněním. Super rozlišení snímá více snímků současně a kombinuje je do jediné, úžasně detailní 64megapixelové fotografie.

Asus Zenfone Max Plus foto režimy

Video je možno natáčet v rozlišení Full HD (1080p) o snímkové frekvenci 30 sn./sek.

Moderní full view displej

Znakem moderních telefonů je takzvaný full view displej se skvělým poměrem stran 18:9. V případě Asus Zenfone Max Plus zabírá 80 % plochy přední strany a v kombinaci s 2.5D ochranným tvrzeným sklem poskytuje jedinečný zážitek se skvělou ochranou. 5,7" displej je vyroben technologií IPS a disponuje rozlišením 2160 × 1080 px. Rámečky okolo displeje Zenfone Max Plus byly minimalizovány, aby telefon poskytl ten nejlepší možný požitek. Sledujte více displeje a méně rámečku.

Asus Zenfone Max Plus displej

Rychlý, všestranný výkon

Telefon obsahuje výkonný osmijádrový procesor Mediatek MT6750T běžící na frekvenci 1,5 GHz. S vynikajícím výkonem a vynikající energetickou efektivitou budete fotografovat ostré snímky rychlostí blesku a po dlouhou dobu. Operační systém má k dispozici 3 GB operační paměti, což umožní plynule přepínat mezi velkým množstvím aplikací, aniž by se některá z nich ukončila. Snímač otisků prstů na přední straně je v ideální pozici při držení telefonu a dokáže telefon odemknout za zlomek vteřiny. Poskytuje tak perfektní kombinaci bezpečnosti a pohodlí.

Asus Zenfone Max Plus multimedia

Vysokokapacitní 4130mAh baterie

Uvnitř elegantního těla se nachází masivní zdroj energie – 4130mAh baterie na míru přizpůsobená pro maximální výkon v minimálním prostoru. S takovou silou, kterou máte k dispozici, můžete pracovat více online, streamovat delší videa a telefonovat tak dlouho, jak chcete, aniž byste se museli starat o to, jestli vaše baterie vydrží celý den.

Asus Zenfone Max Plus chytrá baterie

Pro svou vysokokapacitní 4130mAh baterii nabízí Zenfone Max Plus rychlé nabíjení 10 W (5 V/2 A). Automaticky rozpozná, zda je adaptér připojen, a provádí rychlé nabíjení, které může akumulátor plně nabít za tři hodiny, nebo poskytnout tři hodiny hovoru po 15minutovém nabití. A to vše při ochraně baterie před nadměrným nabíjením. Pokud je potřeba ještě delší životnost baterie, je zde Super-úsporný režim. Telefon poskytuje až 67 hodin pohotovostního režimu pouze na deset procent nabití.

Asus Zenfone Max Plus nabíjení

Dvě SIM karty a samostatný slotna microSD kartu

Zenfone Max Plus je dodáván se dvěma sloty pro karty nano SIM podporující rychlosti LTE až 150 Mb/s a další microSD / microSDHC / microSDXC slot pro rozšíření úložiště až o 256GB. Tyto tři praktické sloty umožňují jednoduše využívat dvě SIM karty a kartu microSD ve stejný okamžik.

Asus Zenfone Max Plus tripple slot

12 předních bezpečnostních technologií

ASUS PowerMaster je sada inteligentních technologií správy napájení, které pracují společně s cílem optimalizovat životnost baterie, zajistit bezpečnost a dlouhodobý výkon, poskytnout zpětné nabíjení a další funkce. Dvanáct bezpečnostních kontrolních bodů – včetně monitorování teploty a ochrany před přepětím – v kombinaci s automatickým nastavením údržby ponechává baterii v optimálním režimu pro zajištění dvojnásobné průměrné životnosti v porovnání s ostatními smartphony.

Asus Zenfone Max Plus ochrany