Sony Xperia Z1 Compact (D5503) + Záruka 30 měsíců + Doprava Zdarma

 
 
€123,34
Kategorie Mobilné telefóny
Zvolte variantu
Růžová Skladem €123,34
   
 

Sony Xperia Z1 Compact

 

Operační systém: Google Android 
Procesor - počet jader: 4
Procesor - frekvence [MHz]: 2200
Uživatelská paměť: 16 GB
Velikost RAM: 2 GB
Paměťové karty: microSD™ až 64 GB

 

Sony Xperia Z1 Compact

 


To nejlepší od Sony v kompaktním těle.
Vynikající výkon.


Představujeme Xperia Z1 Compact

 


Xperia Z1 Compact je vším, co můžete očekávat v prvotřídním smartphonu, ideálně vytvořeném tak, aby dokonale padl do Vaší dlaně. Zachyťte úžasné fotografie a videa pomocí stejné technologie jakou používáme v našich kompaktních digitálních fotoaparátů. Snadno přesuňte veškerý svůj obsah z vašeho smartphonu do nové Xperia Z1 Compact pomocí převodu Xperia.


Dokonalý okamžik si zaslouží perfektní fotoaparát

 


Fotoaparát nabízí, stejně jako Sony digitální fotoaparáty, pokročilou funkci Superior Auto. Ta rozpozná až 36 typů scén a automaticky upraví nastavení, které vám pomůže získat nejlepší fotky kdekoliv a kdykoliv. Takže se pohodlně usaďte, užijte si nejlepší okamžiky a nechte Xperia Z1 Compact myslet za Vás.


Nejlepší kamera

 


Užijte si zábavu pod vodou. Krásné scenérie. Xperia Z1 Compact kombinuje velký obrazový snímač 1/2.3 "20.7MP Exmor RS, objektiv G a inteligentní BIONZ pro mobilní zpracování obrazu. Pro fotografie, které jsou ostré, nerozmazané a naprosto ohromující.


Objevte aplikace, které otevírají nové zkušenosti

 


Bojíte se, že jste stiskli tlačítko spouště příliš pozdě? Funkce Timeshift burst vytvoří 61 snímků za pouhé 2 sekundy a začíná ještě předtím, než stisknete spoušť. Chcete se podělit o speciální události s rodinou a přáteli? Pak použijte funkci Social live a vysílejte videa živě přes Facebook. Xperia Z1 Compact je dodávána s několika inovativními fotografickými aplikacemi, které jdou daleko za tradiční pořizování fotografií, jak jej známe. 


Navržena pro Vaše potěšení, ať jste kdekoli

 


Tento 4,3"velký smartphone se dokonale hodí do Vaší dlaně.