Sony Ericsson W880i

 
 

Komplet CZ / SK jazyk

€81,66
Kategorie Mobilné telefóny
Zvolte variantu
Černá Skladem €81,66
   
 

Popis produktu Sony Ericsson W880i 

Vaše hudba ve vašem telefonu

Sony Ericsson W880i Walkman je synonymem pro lehké digitální přehrávání hudby. Takže kromě všech běžných funkcí telefonu můžete také stahovat, vysílat, ukládat a přehrávat hudbu ve vašem mobilním telefonu. Zní to dobře?

Nejdůležitější údaje

Přehrávač Walkman®
Je snadné spravovat hudbu ve vašem telefonu. Jedním tlačítkem spustíte přehrávač hudby Walkman®. Nyní můžete přehrávat, převíjet, používat ekvalizér, poslouchat v náhodném pořadí a vytvářet seznamy skladeb - přesně jako na jakémkoliv jiném digitálním přehrávači hudby. Přehrávač Walkman® podporuje několik souborových formátů včetně MP3 a AAC.

Pojmenujte tu melodii
Když slyšíte skladbu, která se vám líbí, ale nevíte, jak se jmenuje, zeptejte se aplikace TrackID™. Nahrajte několik sekund skladby a pomocí TrackID™ ji odešlete k rozpoznání podle databáze Gracenote Mobile MusicID . Během několika sekund získáte její název, jméno interpreta a název alba

Režim Letadlo
V režimu Letadlo je vysílač vypnutý, takže neruší citlivé vybavení například v letadle nebo v nemocnici. Nemůžete uskutečňovat nebo přijímat hovory, ale stále můžete používat některé funkce vašeho telefonu.

Software Disc2phone
Přenášejte skladby přímo z hudebního CD do vašeho mobilního telefonu - stačí přetahovat. Software Disc2Phone na extrahování hudby z CD vám umožní naplnit si bez starostí telefon oblíbenými skladbami.

MegaBass™
Se zvýrazněnými hlubokými frekvencemi získáte lepší celkový zážitek z hudby. Přehrávejte si vaše oblíbené skladby nahlas a čistě přes vysoce kvalitní sluchátka nebo externí reproduktory. Mega Bass™ přidává basy a rozšíření sterea pro bohatší zvuk. Nechte dunět hudbu.