Sony Ericsson W810i

 
  • 1 z 2
 

Komplet CZ / SK jazyk

€93,76
Kategorie Mobilné telefóny
Zvolte variantu
Bílá Skladem €93,76
   
 

Specifikace Sony Ericsson W810i

Popis produktu

Specifikace Sony Ericsson W810i  

Popis produktu

Úplná hudební souprava

W810 Walkman® je stylový přehrávač hudby se vším, co potřebujete pro mobilní životní styl s hudbou. Snadno použitelný digitální přehrávač hudby Walkman® se složkami pro interprety a vlastními seznamy skladeb. 512MB paměť Memory Stick PRO™ Duo s kapacitou až na dvacet zvukových CD v plné délce. A stereofonní náhlavní souprava pro kvalitní poslech. Celé hodiny poslouchejte vaši oblíbenou hudbu, ať jste kdekoliv. A když chcete kvalitní zábavu po celý den, W810i má FM rádio s RDS.

Hudba do telefonu

Sada W810i se dodává se softwarem Disc2Phone™ na kopírování hudby, s nímž můžete snadno kopírovat skladby z vašich oblíbených CD a ze složek s hudbou v PC.

Hudební příslušenství

K dispozici je řada hudebního příslušenství Sony Ericsson včetně sluchátek, kabelů na propojení telefonu se zvukovým systémem a přenosné reproduktory, které vám usnadní váš mobilní život s hudbou.

Pořiďte obrázek

W810i má vestavěný fotoaparát se dvěma mil. body a automatickým zaostřováním a také nahrává video, kdybyste potřebovali zachytit nějakou akci. Můžete snadno sdílet obrázky a další obsah telefonu. Když chcete posílat obrázky nebo video, použijte Bluetooth™ nebo multimediální zprávy. W810i pořizuje obrázky, na které budete hrdí.

Rychlá a mobilní práce s Internetem

Ať jste kdekoliv, všude máte vysokorychlostní přístup k Internetu. Technologie EDGE umožňuje rychlé surfování po mobilním Internetu a díky plně vybavenému Internetovému prohlížeči můžete v terénu sledovat vaše oblíbené webové stránky.

Zprávy - textové, obrázkové a e-mailové

Pomocí W810i můžete zábavnou a jednoduchou formou udržovat kontakty s přáteli a rodinou. Kromě textových zpráv SMS můžete posílat text, obrázky, video a hudbu do jiných telefonů nebo na e-mailové adresy. Plně vybavený e-mailový klient v telefonu W810i vám umožní přístup do vaší schránky, ať jste kdekoliv.