Samsung Xcover 271 B2710

 
 

AJ jazyk

Cena €87,60 bez DPH
€105,12
Kategorie Mobilné telefóny
Zvolte variantu
Černá Skladem €105,12
€87,60 bez DPH
   
 

Popis produktu

Telefon ocení především aktivně žijící lidé, kteří se vystavují extrémním podmínkám. Těch se totiž nebojí ani Samsung Xcover 271. Voda, špína, prach nebo poškrábání? Pro Samsung Xcover 271 žádný problém. Zařízení navíc nabízí připojení na sociální sítě, podporu systému GPS nebo dokáže zprostředkovat videohovor.

Pohodlné uchopení a snadné použití tlačítek

Povrch telefonu je pokryt měkkým materiálem CMF, který zajišťuje pevné uchopení a brání nešťastnému vyklouznutí, a to i v případě mokrých rukou. Klávesnice modelu Xcover 271 je dostatečně vypouklá na to, aby se tlačítka dala bez problémů a přesně stisknout i v rukavicích, což se hodí především v zimě.

Pohodlné uchopení a snadné použití tlačítek
 
S vodou ani prachem nemá problém

S vodou ani prachem nemá problém

Telefon je odolný proti spoustě druhů nečistot. Neuškodí mu špína ani prach. Splňuje normu IP67 a také standard americké armády. Nemusíte se ho tak bát vzít ani na letní sjezd oblíbené řeky. Ve vodě totiž vydrží být ponořený až půl hodiny v hloubce 1 metr. Zkrátka ideální zařízení do náročných podmínek.

 

Displej jen tak nepoškrábete

Škrábance na displeji dokáží pěkně otrávit náladu. Model Xcover 271 je proto navržen tak, aby zvládl ochránit jak obrazovku, tak vaši náladu. Displej telefonu dosahuje tvrdosti 4H a dokáže bez úhony přečkat lehčí kontakt s klíči a dalšími ostrými předměty.

Displej jen tak nepoškrábete
 
Čistý a jasný zvuk za každé situace

Čistý a jasný zvuk za každé situace

Zařízení produkuje čistý zvuk bez jakýchkoliv ruchů z okolí. Nemusíte se tak bát, že při hovoru neuslyšíte volajícího na druhé straně kvůli silným poryvům větru nebo jinému hluku ve vašem okolí. Tato funkce může posloužit i při tzv. omezených video hovorech (při nichž není vysílán váš obraz, ale můžete vidět obraz druhého volajícího).

 

GPS nebo sociální sítě? Žádný problém

Model Xcover 271 v sobě ukrývá mimo jiné také digitální kompas. K tomu navíc nabízí i podporu systému GPS. Hodí se tedy na výlety v nezmapovaném terénu. Dále se umí snadno připojit na sociální sítě, takže s ním můžete být neustále v kontaktu se svými přáteli.

GPS nebo sociální sítě? Žádný problém