Samsung Galaxy Xcover 550 B550

 
  • 1 z 2
 
Cena €94,17 bez DPH
€113
Kategorie Mobilné telefóny
Zvolte variantu
Černá Skladem €113
€94,17 bez DPH
   
 

Popis produktu

Samsung Xcover 550 je telefon vyčnívající především svou mimořádnou odolností. Je vodě odolný, prachuvzdorný a dokáže odolávat nárazům. Navíc má protiskluzové tělo a jednoduchou klávesnici. S úsporným režimem, který vypne všechny nepotřebné aplikace, můžete získat až 10% výdrže baterie navíc. Telefon můžete zavěsit na batoh díky možnosti přidělání karabinky. Telefon je vhodný do oblastí s horšími podmínkami. Proto jej mohou využít například lidé na stavbách, horolezci a cestovatelé.

Výjimečně odolný

I když díky štíhlé konstrukci vypadá docela křehce, svojí odolností vás příjemně překvapí. Dokáže s přehledem čelit nárazům, je prachuvzdorný a vodě odolný do hloubky jednoho metru po dobu 30 minut. Za odolnost vůči vodě a prachu získal certifikaci IP67.
Výjimečně odolný

Skvěle zpracované odolné tělo

Produkt je jen 13,9 mm tenký a má displej o velikosti 2,4 palců. Kromě toho, že je velmi odolný, má protiskluzové tělo a jednoduchou klávesnici.
Skvěle zpracované odolné tělo

Úsporný režim baterie

Stává se vám, že máte skoro vybitý telefon a zrovna jej nutně potřebujete použít? S telefonem Xcover 550 můžete prodloužit výdrž baterie až o 10% díky zabudovanému úspornému režimu. Tento režim nechá spuštěné pouze ty nejzákladnější funkce.
Úsporný režim baterie

Připněte si telefon k sobě

Potřebujete se podívat na telefon, ale zrovna nemáte obě ruce volné k tomu, abyste hledali telefon na dně batohu? I na takovou situaci je tento model připravený. Byl totiž vybaven otvorem na karabinu, takže si můžete připnout telefon k oblečení nebo na batoh a jednoduše jej používat i v těžkých podmínkách.
Připněte si telefon k sobě

Blesk i baterka v jednom

Na boční straně telefonu můžete jednoduše zapnout přisvětlovací diodu. Ta funguje nejen jako přisvětlení fotoaparátu za špatného osvětlení, ale také jako užitečná baterka, když už je venku úplná tma a vy nevidíte na cestu.
Blesk i baterka v jednom