Samsung Galaxy Xcover 2 S7710

 
  • 1 z 3
 

Komplet CZ / SK jazyk

Cena €81,58 bez DPH
€97,90
Kategorie Mobilné telefóny
Zvolte variantu
Černá Skladem €97,90
€81,58 bez DPH
   
 

Popis produktu

Představujeme chytrý telefon od společnosti Samsung, který disponuje vysokou odolností proti prachu, nečistotám a vodě. Je vybaven příslušenstvím pro bezpečné užívání, jako je úchytný řemínek a speciální pojistka na zadním krytu telefonu. Jeho užívání je velmi snadné a s funkcí bezdotykového ovládání je i velmi zábavné. Pro větší pohodlí lze zařízení ovládat i pomocí hlasových příkazů. Tato vlastnost je velmi praktická například při rychlém vytáčení čísel apod. Pro větší radost z užívání nabízí mnoho skvělých služeb, jako je například úložiště S Cloud nebo služba Hub.

Vysoká odolnost

Chytrý telefon Samsung Galaxy Xcover 2 je vysoce odolný a praktický telefon, kterému neublíží prach ani voda. Bezpečně může dosáhnout hloubky jednoho metru pod vodní hladinou a to až po dobu 30 minut. Problém mu nečiní ani fotografování pod vodou. Úchytný řemínek zvyšuje bezpečnost při manipulaci s telefonem a zadní kryt baterie má speciální pojistku pro zvýšení odolnosti telefonu.
Vysoká odolnost

Praktické bezdotykové ovládání

Telefon vlastní několik velmi chytrých funkcí, jako je uživatelské rozhraní Motion, které zvládá ovládání na základě jednoduchých gest rukou. Další výjimečná funkce Smatr Stay zajišťuje, aby se při dívání na telefon udržel displej zapnutý, i když jej zrovna aktivně neovládáte.
Praktické bezdotykové ovládání

Hlasové příkazy

Zařízení zvládá nejen bezdotykové ovládání, ale také hlasové pokyny. Software S Voice rozpoznává hlas, jeho obsah a je schopen reagovat adekvátním vyplněním vašeho příkazu.
Hlasové příkazy

Vylepšené funkce

Dvou jádrový procesor zajišťuje vysoký výkon a rychlost telefonu. Umožňuje rychlé stahování dat a bezproblémové užívání telefonu. Bezdrátová technologie Bluetooth disponuje výborným připojením až na vzdálenost 50 metrů. Nenechte se omezovat a užívejte si všechny skvělé funkce chytrého telefonu.
Vylepšené funkce

Nové možnosti

Funkce Nejlepší fotografie vám umožní vybrat ten nejlepší snímek ze série fotografií. Svá data a složky můžete snadno zálohovat a synchronizovat pomocí služby S Cloud,. Budou tak neustále při ruce a v bezpečí. Další praktická služba Hub je plná zábavy a dává vám možnost přímého stažení videí, hudby, her, knih a podobně.
Nové možnosti