Samsung Galaxy Alpha G850

 
 

Komplet CZ / SK jazyk

Cena €136,92 bez DPH
€164,30
Kategorie Mobilné telefóny
Zvolte variantu
Zlatá Skladem €164,30
€136,92 bez DPH
   
 

Popis produktu

Model Galaxy Alpha od společnosti Samsung v sobě snoubí krásu, ochranu, bezpečí a výkon. Kovová konstrukce přináší neobyčejný vzhled a pevnost. V tomto tenkém provedení je telefon skvěle uchopitelný a ovladatelný. Nový model procesoru umožňuje využívání moderních aplikací a chytrých funkcí jako je například sportovní aplikace se snímání tepu S-health. Funkce snímání otisků prstů zajišťuje ochranu složek v telefonu, osobních údajů a při přihlašování na webové servery a účty a umožňuje snadné přihlašování. Režim vysoké úspory baterie prodlouží výdrž telefonu a usnadní tak například cestování.

Luxusní vzhled

Inteligentní mobilní telefon od společnosti Samsung s luxusním kovovým rámečkem, který dohromady snoubí pevnost a luxus. Detaily dotažené do dokonalosti ještě více umocňují jeho elegantní vzhled.

Luxusní vzhled
 
Výjimečné tenký

Výjimečné tenký

Na první pohled vás smartphone Galaxy Alpha zaujme svou konstrukcí. Tloušťka přístroje dosahuje pouhých 6,7 mm a i přes svůj křehký vhled je dostatečně odolný a výkonný. Strach, že se takto tenké tělo špatně drží a ovládá, není na místě. Naopak, jeho plochý tvar podporuje lepší pohyb palce po displeji. Užijte si elegantní design a prvotřídní funkce jako na dlani.

 

Skvělý pomocník a sportovní partner

Prvotřídní vzhled jde ruku v ruce s působivým výkonem. Multiprocesorová technologie big.LITTLE, kterou je telefon Galaxy Alpha poháněn, poskytuje všechny nejmodernější funkce telefonů z řad Galaxy S5. Mezi tyto funkce patří okamžité automatické zaostřování fotoaparátu, který je navíc vybaven režimem HDR, snímač otisků prstů, anebo například aplikace S Health se snímačem tepu.

Skvělý pomocník a sportovní partner
 
Vysoká ochrana i snadný přístup

Vysoká ochrana i snadný přístup

Působivá funkce pro snímání otisků prstů s sebou přináší nespočet výhod. Od teď si nemusíte pamatovat přihlašovací hesla, ani uživatelská jména. K úspěšnému přihlášení na webové stránky a účty vám postačí pouhé přejetí prstem po snímači. Soukromý režim uchovává osobní údaje ve složkách, kam je přístup pouze po sejmutí otisku prstů. Tento způsob přihlašování zajišťuje bezpečí a ochranu vašich dat.

 

Šetří energii

Při zvýšených nárocích na výdrž telefonu disponuje Galaxy Alpha režimem vysoké úspory baterie. Tento režim výrazně snižuje spotřebu baterie, vypíná nepotřebné funkce a prodlužuje tak výdrž přístroje. Mějte tak telefon k dispozici vždy, kdy to nejvíce potřebujete.

Šetří energii