Nokia Lumia 1020 FOTO 41Mpix

 
 
€81,47
Kategorie Mobilné telefóny
Zvolte variantu
Černá Skladem €81,47
   
 

NOKIA LUMIA 1020

Mimořádné fotky a videa

Pouze smartphone kamerový snímač s rozlišením 41 megapixelů, Full HD video a Nokia Rich Recording Technology, která poskytuje senzační způsob, jak zaznamenat zvuk.


Nokia Camera

Můžete přepínat fotoaparátu pro režim, který vám pomůže vytvořit úžasné fotky, Inteligentní režim vám umožní přidatefekty na fotografie a videokamery.

 
Zachycené momenty, jako nikdy předtím

Smartphone Nokia Lumia 1020 pořizuje obrázky a filmy jako žádná jiná, a to díky snímači fotoaparátu s rozlišením 41megapixelů, PureView technologie, optickou stabilizací obrazu a extrémně vysokým rozlišením aproximace.

Sbližování. V novém přístupu

Instalovaný na Nokia Lumia 1020 Nokia fotoaparát umožňuje pořizovat snímky s velmi vysokým rozlišením, takže se můžete přiblížit i po pořízení snímku. Pak můžete otáčet, oříznout a oříznutí sdílet tolik nových záběrů z jednoho obrazu, jak si přejete.

Profesionální fotografie

Vzhledem k vynikající obraz je nyní jednodušší díky Nokia fotoaparátu. To vám umožní nastavit koncentrace body zájmu, měnit rychlost závěrky, vyvážení bílé a další parametry, pomocí jednoduchých a intuitivním ovládáním.


Video vonící minulé okamžiků

Můžete zachytit ostré, detailní HD filmy a přiblížit je až šestkrát bez ztráty kvality. A díky technologii Nokia Rich Recordingmůžete nahrávat a nezkreslený zvuk - tak, aby bylo možné znovu zažít okamžiky.


Vyclone

jste sdílení fotografií s přáteli a nápady. Nyní si můžete vytvořit na jejich základě ohromující video. Vyclone aplikace umožňuje synchronizovat, upravovat a míchat materiály předložené několik lidí a spojit je do fantasticky kreativní videa.Stačí zapnout fotoaparát telefonu a vyfotit nebo videozáznam.Ostatní se už postará o Vyclone.Výsledek? Nezapomenutelnévideí, které můžete sdílet se svými přáteli a na celém světě.
Pod kontrolou Windows Phone 8

S aplikacemi Microsoft Office nainstalována na vašem telefonu Nokia Lumia 1020 s Windows Phone 8, můžete pracovatkdekoliv. Nastavitelné dynamické dlaždice a jedinečné funkce, jako je například v centru kontaktů, pomáhají udržet přehled o všech významných událostí.

BARVY: