BlackBerry Q10 + Záruka 30 měsíců

 
 

Komplet CZ / SK jazyk

€159,62
Kategorie Mobilné telefóny
Zvolte variantu
Černá Skladem €159,62
   
 

Systém BlackBerry 10 přinásí zcela nový způsob ovládání telefonu, který se nazývá BlackBerry Flow. Největsí zbraň tohoto systému je předevsím jeho jednoduchost, přehlednost ale i rychlost. Ovládání probíhá předevsím pomocí gest, díky čemuz máte vse ihned "po ruce". Přehled o veskerém dění budete mít díky funkci BlackBerry Hub, kde se nachází vsechny informace o zmeskaných volání, zpráv, e-mailů, sociálních sítí a dalsích případných aplikací, tudíz se nemusíte obávat, ze by vám něco uniklo. Dalsí praktickou funkcí je zajisté BlackBerry Remember, která spojuje ve slozkách veskeré důlezité dokumenty a informace, jako jsou zápisky v kalendáři, poznámky, události a jiné.

Pod displejem se nachází QWERTY klávesnice, která tuto značku proslavila. Ideální rozteč kláves zajistí absolutní komfort při psaní dlouhých emailů, tak i při napsání rychlých poznámek. Pro vsechny, kteří pouzívají telefon pro pracovní i soukromé účely je připravena funkce BlackBerry Balance. Ihned tak můzete přepínat mezi tím, co právě potřebujete.

Výsledek obrázku pro blackberry q10 gold

Pro dalsí aplikace je v telefonu připraven přístup do BlackBerry World, kde se nachází přes 70 000 tisíc aplikací, her a dalsího obsahu pro BlackBerry Q10.

Displej telefonu je sirokoúhlý a nabídne velikost 3,1". Fotoaparát se snímačem 8Mpx zachytí vse co budete chtít k čemuz přidává funkci Time Shift pro výběr nejlepsího záběru. Telefon pohání rychlý dvoujádrový procesor s taktem 1,5 GHz a nechybí ani moderní technologie jako jsou NFC, LTE či podpora paměových karet.

Specifikace :

Operační systém: BlackBerry 10 s uzivatelským prostředí BlackBerry Flow
- Procesor: Cortex-A9, dvoujádrový, 2x 1,5 GHz,
- Displej: 3,1" dotykový displej, rozlisení 720 × 720 bodů
- Fotoaparát: 8 Mpx, blesk, funkce Time Shift (výběr nejlepsí fotografie), natáčení videa
- Datové přenosy:GPRS, EDGE, HSPA+ (21,1|5,76 Mb/s)
- Konektivita:microUSB, Bluetooth 4.0, Wi-Fi, NFC, 3,5 jack, GPS
-Uzivatelská pamě: 16 GB vnitřní pamě , RAM 2 GB
- Napájení: Li-Ion baterie s kapacitou 2100 mAh
- Rozměry: 120 x 67 x 10.4 mm
- Hmotnost: 139 g včetně baterie
- Dalsí funkce: BlackBerry World (přes 70 000 aplikací), vylepsená notifikace BlackBerry Peek, BlackBerry Remember (poznámky s podporou Outlooku a Evernote), BlackBerry Balance (funkce pro přepínání mezi soukromým a pracovním prostředím, Storymaker (aplikace pro filmovou prezentaci s hudbou vybraných fotografií)