Kärcher WD 6 P Premium

 
 
Dostupnost Skladem
Cena €171,33 bez DPH
€205,60    
Kategorie Vysavače
 

Popis produktu

Multifunkční vysavač má ultra vysoký sací výkon a nízkou spotřebu. Má patentovanou technologii odnímání filtru, která umožňuje, aby se při vyjímání filtru zcela zamezilo kontaktu s nečistotami. Dokáže vysát suché i mokré nečistoty. Pokud je filtr zašpiněný, lze použít tlačítko, pomocí kterého dojde pomocí silných impulzních nárazů vzduchu k vyčištění a obnovení sacího výkonu vysavače. Vysavač má zásuvku, která umožňuje pracovat s připojeným elektronářadím. Nádrž je vyrobena z ušlechtilé oceli, pro maximální životnost a nově vyvinuté příslušenství zajišťuje optimální výsledky čištění. Příslušenství obsahuje odnímatelnou rukojeť s elektrostatickou ochranou, vypouštěcí šroub pro případ většího množství vody, parkovací polohu a další.

Patentované odnímání filtru

Díky patentované technologii je možné filtr odejmout vyklopením filtrační kazety zcela bez kontaktu s nečistotami. Díky tomu je možné střídat mokré a suché vysávání bez výměny filtru.

Patentované odnímání filtru
 
Výkonné čištění filtru

Výkonné čištění filtru

Pomocí silných impulzivních nárazů vzduchu je možné přepravit nečistoty z filtru do nádrže na jediné stisknutí. Díky tomu dojde k rychlému obnovení sacího výkonu.

 

Zásuvka pro práci s elektronářadím

Při hoblování, řezání nebo broušení je možné přímo odsávat nečistoty. Vysavač se pak automaticky zapne nebo vypne podle toho, jak pracuje elektrické nářadí.

Zásuvka pro práci s elektronářadím
 
Praktický fukar

Praktický fukar

Kde není možné vysávat, může se hodit fukar, ten dokáže odstraňovat bez námahy nečistoty například ze štěrkových ploch.

 

Variabilní příslušenství

Pro dosažení maximálního výsledku čištění bez ohledu na to, zda se jedná o nečistoty hrubé nebo jemné, suché nebo mokré, slouží nově vyvinutá podlahová hubice a sací hadice. Odnímatelná rukojeť pak umožňuje nasazení různorodých hubic přímo na sací hadici tak, aby bylo sání maximálně jednoduché i ve stísněných prostorách.

Variabilní příslušenství
 
Další vychytávky

Další vychytávky

Pomocí vypouštěcího šroubu je možné vypustit bez námahy a rychle velké množství vody. Při přerušení práce se hodí pohodlná možnost zaparkování sací trubky a podlahové trubice. Při skladování oceníte praktické a bezpečné uložení sací hadice, připojovacího kabelu a dalšího příslušenství. Sací sílu lze pohodlně regulovat při standardním použití i při připojení nářadí.